شیر گیوتینی چیست ؟

شیر گیوتینی چیست ؟ (knife gate valve)

ما قست داریم در این مقاله ، تمامی اطلاعات درباره شیر گیوتینی را در اختیار شما سروران قراردهیم و بگوییم شیر گیوتینی چیست اصلا!!!! ؟
شیر گیوتین محصول در اوایل قرن بیستم در بخش خمیر و کاغذ متولد شد، قبلاً FKB در سال 2000 متولد شد و شیرهای گیوتینی را برای این بخش باشکوه تولید کرد.
شیرهای گیوتینی محصولاتی هستند که در فرآیندهای مایع / سیالات، جرم ها، خمیرها و مواردی از این دست برجسته می شوند، که لازم است کرکره در حین عملیات باز و بسته کردن مایع را “برش” دهد.
ما به عنوان متخصص در تجهیزات و با تمرکز بر انجام متنوع ترین مراحل یک کارخانه خمیر کاغذ و کاغذ، باعث شد تا طیف کامل و مدرن شیرآلات گیوتین را برای این بخش در متفاوت ترین مفاهیم، ​​مواد، استانداردها و غیره توسعه و تولید کند.
بیشتر در قسمتی که سیال آن خمیر و کاغذ است ، از شیر گیوتینی استفاده می کنند.

محدوده تولید :

DN 2 اینچ (50 میلی متر) تا 60 اینچ (1500 میلی متر)
فشار تا 50 بار (740psi)
استاندارد (آهن و فولاد) و ویژه (تیتانیوم، SMO254، سوپر دوبلکس و غیره)
درایو متغیر (دستی، برقی، پنوماتیک، هیدرولیک)
تصویر بالا به خوبی نشان دهنده این کار و مشارکت با بخش خمیر و کاغذ است و ما در یک عرضه واحد به یک محصول بزرگ و چند ملیتی ارائه می کنیم.
شیر گیوتینی چیست ؟ (knife gate valve)
شیرهای گیوتین صندلی فلزی / فلزی برای دمای بالا
– شیرهای گیوتین با نشیمنگاه الاستومری
– شیرهای گیوتین مستطیلی
– شیرهای گیوتینی با سیستم تمیز کننده در برابر نفوذ و آغشته شدن سیال

 

دریچه های دمپر گیوتین (همچنین به عنوان دروازه چاقویی شناخته می شود) به عنوان یک ساختار مونتاژ جوش داده شده ساخته می شوند و معمولاً برای کاربردهای گاز روشن و خاموش برای خدمات ایزوله ساخته می شوند. نصب این تجهیزات بین فلنج های خطوط لوله انجام می شود که حفاری فلنجی بر اساس مشخصات مشتری و یا استاندارد گیوتینی قابل انجام است. چهره به چهره فاصله بین فلنج ها را تعیین می کند و همچنین می تواند مطابق با پروژه مشتری باشد. عموماً این تجهیزات در موقعیت عمودی ساقه خط نصب می شوند، اما مونتاژهای افقی نیز با دمپرهای گیوتینی امکان پذیر است. نوع ویفر یا انتهای ButtWelding نیز در صورت درخواست قابل ارائه است.
دمپرهای گیوتین مهندسی شده ما به گونه ای ساخته شده اند که در هر دو جهت جریان به عنوان یک طرح دو طرفه در صورت درخواست کار کنند. در حالت باز، مجرا کاملاً شفاف است و بنابراین افت فشار روی سیستم بسیار کم است. این صندلی می تواند مستقیماً با یک صفحه صندلی فلزی تماس برقرار کند و از حداکثر نشتی 0.5٪ Kv اطمینان حاصل کند. گزینه آب بندی نرم را نیز می توان در صورت درخواست ارائه کرد و صندلی دمپر سفتی بیشتری را فراهم می کند. شکل مربعی یا مستطیلی را می توان برای تناسب با مجراهای گاز ویژه مشتری تولید کرد. همچنین طراحی فلنج گرد را می توان با حفاری فلنج مطابق با هر استاندارد بین المللی یا درخواست ویژه مشتری عرضه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید